• Bayisidir.

  • 0388 225 01 40 - 0388 225 01 66

  • info@nigcam.com.tr

Sosyal Medya Hesaplarımız

NİĞCAM

İnsan Kaynakları

Başarıya giden yolda insanları göz önüne aldığımızda rekabetin çok yoğun olduğu gözler önündedir.

Ürün ve hizmete yapılan yatırımdan çok insana yapılan yatırım daha önemlidir. İşçi taraması yapar ve görevli olacağı kısma yerleştirir.

İşe alma ve işten çıkartma işlemini yaparken gerektiğinde onay verip gerektiğinde ret etmektedir. Şirketin bütün bölümlerini ilgilendirir.

Şirketin hedefine göre planlar yapmak.

Personellerin organizasyonlarını sağlar.

Bu konuda eğitim, görev planlamaları,iş süreçlerinin yönetilmesi de dahildir. Performans değerlendirmesi yapılarak daha sağlıklı işler ortaya çıkartmak. Şirket çalışanlarını işe motive etmek.

Performans Değerleme: Performans değerleme; çok önemli bir noktadır bu yüzden gün geçtikçe performansın daha da artması gerekmektedir. Yetersiz ve adil olmayan bir değerleme programı verimsiz olacağı için biz bu konuda hassas davranmayı tercih ediyoruz. Çünkü performans değerleme şirketin gidişatını belirler. Ortak hedefimiz giderek daha da gelişmek ve büyümek.

Eğitim Faaliyetleri: Eğitim konusunda da hassasiyetimiz ön plandadır. Çalışanlarımızın bilinçli hareket etmesi bizim için çok önemli. Gerekli performansın sağlanması için eğitim faaliyetlerini düzenliyoruz.